Жыл сайын Олимпиада ішкі олимпиаданың өтетін уақыты мен күнін өздері анықтайтын оқытушылардың бекітілген кестесі бойынша өткізіледі.
Әрбір оқытушы өз кестесі бойынша колледж студенттері арасында өз пәндері бойынша олимпиада өткізеді.
Олар олимпиаданың нәтижелері бойынша белсенді қатысушыларды анықтайды. Олимпиада әр түрлі, 100 балдық шкала бойынша өтеді, онда 5 тапсырма, әр тапсырмада 10-20 сұрақ, тест бар.
Биыл жалпы білім беретін олимпиада колледждің бірінші курс студенттері арасында өтті.

Арнайы пән бойынша олимпиада

18.12-29.12 аралығында Арнайы пәндер одағының ұйымдастыруымен екінші курс, үшінші курс және төртінші курс студенттері арасында жоғары оқу орны ішіндегі олимпиада өтті. Іс-шараның мақсаты - колледж ішінде талантты студенттерді анықтау, дамыту және қолдау. Аталған олимпиадаға 55 студент қатысып, үздік деп танылған, сыйлықтар мен алғыс хаттар алған жұмыстар анықталды.
■ Бағдарламалық модельдеу құралдары бойынша​:
I орын- АУ-0-22 – Крохмаль Илья.
II орын- АУ-0-22 – Шишкалов Игорь.
II орын- АУ-0-22 – Исмаилов Диас.
III орын- АУ-0-22 Балабеков Роман.

Сызу бойынша:
I орын- ТМ-0-23 – Құдайберген Бекзат.
II орын- ТМ-02-23 – Дүйсенбек Береке.
II орын- АУ-02-23 – Новгородов Данила
III орын- АУ-02-23 – Керимбаев Кирил.
III орын- ЭС-0-23 – Жами Танатар.
III орын- ТМ-0-23 – Николаева Юлия.

■ Энергетика бойынша​:
I орын- ЭС-0-20 – Мейрам Жанна.
ІІ орын- ЭС-0-20 – Мухомидинна Камила.
ІІІ орын- ЭС-0-21 – Пралиев Дінмұхаммед.

■ Машина жасау бойынша:
I орын- ЭС-0-20 - Ходжаев Абдрахман.
II орын- ЭЭ-0-23 - Кеңесбай Саят.
III орын- АУ-02-23 Арипбеков Даулет.

■ Автоматтандыру бойынша:
I орын- АУ-1-22р – Патчаханова Диана.
II орын– АУ-1-22р Рахмжан Муборак.
III орын- АУ-1-22р Қалдыхан Гульжан

2024 жылдың 25 желтоқсанында «Материалтану» олимпиадасы өтті. Іс-шараның мақсаты - колледж ішінде талантты студенттерді анықтау, дамыту және қолдау. Аталған олимпиадаға 22 студент қатысып, үздік деп танылған, сыйлықтар мен алғыс хаттар алған жұмыстар анықталды.

■Материалтану:
I орын- ТМ-0-22 – Савельев Сергей.
II орын- ТМ-0-22 – Ефанов Руслан.
III орын- ТМ-0-22 – Саиджаппар Дастан.